Isabelle Corten

Isabelle
Corten

Opleiding
Diploma gespecialiseerde studies, stadsplanning en ruimtelijke planning, Université Libre de Bruxelles (2000). Master in Architectuur, Institut Supérieur d’Architecture La Cambre, Brussel (1989).

Bij Radiance35
Directrice en manager sinds 2010. Houdt toezicht op alle projecten van het agentschap.

isabelle@radiance35.eu

Sarah Halin

Sarah
Halin

Opleiding
Master in Architectuur - Specialisatie Erfgoed, Institut Supérieur d’Architecture Saint-Luc, Luik (2007).

Bij Radiance35
Sinds 2012. Projectmanager. Verantwoordelijk agentschap Luik.

sarah@radiance35.eu

Pauline Evens

Pauline
Evens

Opleiding
Master in Binnenhuisarchitectuur - Specialisatie Meubelen, Ecole Supérieure des Arts Saint-Luc, Luik (2007).

Bij Radiance35
Sinds 2015. Projectmanager.

pauline@radiance35.eu

Valentine Geloen

Valentine
Geloen

Opleiding
Master in Binnenhuisarchitectuur - Specialisatie Erfgoed, Ecole Supérieure des Arts Saint-Luc, Luik (2017).

Bij Radiance35
Sinds 2017. Projectassistente.

valentine@radiance35.eu

Pierre Esser

Pierre
Esser

Opleiding
Master in Architectuur - Specialisatie Design en microarchitectuur, Faculteit architectuur, Université de Liège (2015).

Bij Radiance35
Sinds 2019. Projectassistent.

pierre@radiance35.eu

Nicolas Frapolli

Nicolas
Frapolli

Opleiding
Master in Architectuur, Institut Supérieur d’Architecture La Cambre, Brussel (1995). Diploma Academie voor Schone Kunsten, Elsene (2011). Verantwoordelijk voor de cursus "Moyens d’expression-dessin" aan de ULB.

Bij Radiance35 (Brussel)
Sinds 2012. Projectmanager.

nicolas@radiance35.eu

Juliette de Salle

Juliette
de Salle

Opleiding
Master in architectuur - Specialisatie Erfgoed, Hoger Instituut voor Architectuur Sint-Lucas, Brussel (1997).

Bij Radiance35 (Parijs)
Sinds 2010. Verantwoordelijk voor beeld en communicatie.

juliette@radiance35.eu